Elevi cu rezultate deosebite la concursurile școlare
![](http://scoalaionirimescu.ro/wp-content/uploads/2021/11/252731903_4593745714039975_2035590249788155679_n.jpg)
Anul școlar 2022 -2023 s-a încheiat cu rezultate deosebite pentru elevi Școlii Gimnaziale „Ion Irimescu”. 65 de elevi s-au remarcat la concursurile desfășurate la matematică, limba română sau alte discipline. Ei au obținut premii I, II,III sau mențiuni.
Rezultatele reflectă munca profesorilor dedicați, nivelul de pregătire și capacitate intelectuală a unor elevi minunați.
Felicitări tuturor!